O nas

O NAS

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem rynku na wysokiej jakości produkty do pielęgnacji aut i ciągle rozwijające się  firmy wyspecjalizowane w detailingu samochodowym na produktach najwyższej jakości a także ogromną ilość właścicieli samochodów dla których ich wygląd jest po prostu najważniejszy, postanowiliśmy oficjalnie zostać jedynym importerem marki AUTOFINESSE w Polsce, po to aby każdy w naszym kraju miał taki sam dostęp do pełnego asortymentu fascynujących produktów AUTOFINESSE jak miliony klientów na całym świecie.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów,uśmiech na ich twarzach, spełniających swoje marzenia o wyglądzie własnych samochodów. Wszystkich nas łączy jednia pasja i marzenie o wyglądzie samochodu aby stał się unikatowy i wyróżniał nas w tłumie.

 

Historia marki AUTO FINESSE

Firma Auto Finesse powstała w roku 1993 w Anglii nie opodal Londynu początkowo pod nazwą JBs Valeting Service zajmując się mobilnym myciem i detailingiem aut klientów na terenie Londynu i przybrzeżnych okolic jak Essex czy Herts.

Z uwagi na duży i szybki rozwój firmy jak i bazy klientów jak również duże doświadczenie w profesjonalnym detailingu w 2005 firma zmieniła swoja nazwę z JBs Valeting Service na Auto Finesse zajmując się od tego momentu już stricte profesjonalnym detailingiem aut. Doświadczenie zbierane na używaniu różnych kosmetyków różnych firm pozwoliło na wynalezienie własnych produktów będąc mixem najlepszych cech wszystkich dostępnych produktów do detailingu po to by w 2011 roku wprowadzić do oferty firmy własnych 7 produktów pod własnym już logo Auto Finesse. W latach 2011 – 2013 oferta produktów była ciągle powiększana i uzupełniania poprzez akcesoria typu mikrofibry, pędzle do czyszczenia wnętrza itp. Itd.

 

Z cała gama własnych produktów Auto Finesse w 2013 roku weszło na rynki krajów Europy Środkowej, Azji jak i USA. Po niekrótkim czasie okazało się ze produktu spod loga Auto Finesse trafiają do coraz większej rzeszy entuzjastów motoryzacji co pozwoliło na jeszcze szybsze i jeszcze bardziej globalne rozpowszechnienie się firmy na takie rynki jak Meksyk, Tajlandia czy Australia. Z uwagi na tempo jak i ogrom zapotrzebowania na rynku Auto Finesse w 2017 roku przeniosło siedzibę do hali o wielkości 12.000m2 produkując przy tym 3968 szt produktów dziennie.

Produkty z firmy Auto Finesse są produktami najwyższej jakości o czym świadczy zapotrzebowanie na rynku jak i firmy czy osoby korzystające z tych produktów. Jest to firma rodzinna, która pasjonuje się tym co robi i ciągle nastawiona na jeszcze większy rozwój oferty produktów jak i firmy.